Get Adobe Flash player

Статті та публікації

Проф. В. Фіалковський.  Екологічні  основи

природного стилю подружніх стосунків.

Доктор медицини, лікар акушер-гінеколог,

професор Володимир  Фіалковський (Польща)

(переклад Г. Самборської)

Екологія займається дослідженням природного середовища, а також діями, спрямованими на її вивчення та охорону.  На перший план виступає турбота про повітря, природні ресурси і воду. Мова йде  про місце перебування. Організм людини - внутрішнє природне середовище особистого існування людини.

Зараз звернемо увагу на сферу  статі,  як зменшену територію природного середовища і спробуємо з цієї точки зору оцінити початки, пов'язані з вирішенням проблеми продовження роду. Найбільш показовий приклад відсталості у напрямку  розвитку екологічного мислення - негативне ставлення багатьох  лікарів до природної регуляції зачаття. Серед причин думки, що сформувалася, явно простежуються наслідки  програм "Контролю народжуваності", що впроваджувалися в систему охорони здоров'я впродовж останніх 40 років. "Контроль народжуваності" - це контрацепція, аборти, стерилізація, а також специфічне "статеве виховання".

Детальніше

 

 

ПОХМУРІ ТІНІ ВЕЛЕТНЯ НА ГЛИНЯНИХ НОГАХ,

або факти з історії одного сумнівного експерименту

Зореслава Городенчук

кандидат медичних наук, акушер-гінеколог

Пролог

Коли у 1921 році медсестра-недоук Маргарет Зангер організувала свою першу підпільну клініку для «контролю народжуваності» в емігрантському районі Нью-Йорка Браунсвілі, нікому й на гадку не спадало, у що виллється ця афера. Проте авторка ідеї була дивовижно послідовною і наполегливою: переживши судовий процес і місяць тюрми за «розповсюдження небезпечних для здоров’я медикаментів і нелегальні медичні операції із застосуванням контрабандних засобів», вона продовжила свою акцію порятунку держави від «неповноцінних», тобто слов’ян, італійців та інших несаксонських народностей. Із її Ліги контролю над народжуваністю та журналу The Birth Control Review, які з’явилися невдовзі після того, як Маргарет Зангер покинула в’язницю, бере початок грандіозна «некомерційна» організація – Міжнародна федерація планування сім’ї (International Planned Parenthood FederationIPPF), річний бюджет якої перевищує мільярд доларів США.

Детальніше...

 

Засвоїти МРП  набагато простіше, ніж навчитися  керувати автомобілем!

znakw

Вас чекає цікава подорож у світ власної плідності !


Анекдоти

- Скільки Вам років?
- 18 ...
-  ??? Три роки тому Ви теж казали, що вам 18 ...?
-Так, бо я не належу до тих людей, які сьогодні кажуть одне, а завтра інше!

***

Сьогодні вранці доки фарбувалася, п'ять разів непритомніла  від своєї краси...

***

Коли вже навчаться проводити світло в жіночі сумки?? Дуже потрібно!!!

 

Ще

Опитування

Яким методом природного планування сім'ї Ви користуєтеся?
 

Пошук