Get Adobe Flash player
Прибічники контролю народжуваності  виступають проти   програми  природного планування сім'ї. Робиться це шляхом впливу на громадську думку, переконуючи в тому, що немає такої програми; що це звичайний "подружній календарик"  та його різновиди. Окрім того, вони самі включають МРП у свою програму як "природну контрацепцію". Більш того, вони поширюють дезинформацію, стосовно природного планування сім'ї, що зміцнює в суспільстві помилкову думку про неефективність методів спостереження та  інтерпретації ознак фертильності.

Більшість людей не можуть усвідомити, що екологічна програма не має нічого спільного з контрацепцією. Вона спирається виключно на природний ритм, який лежить в основі циклу жінки і використовується подружньою парою.

Методи розпізнавання фертильності дають можливість подружній парі свідомо і відповідально втілювати план продовження роду.

Завдяки конкретним рекомендаціям можна впродовж менструального циклу жінки визначити період, в який інтимна близькість подружжя може привести до зачаття дитини. Потрібно поставити точки над "i" і затямити, що близькість в цей час означає бажання зачати дитину. В цілому не йдеться про якусь особливу стриманість, а лише про відповідальне відношення до можливого зачаття дитини. На одній із зустрічей з парами, що готувались  до природних пологів в «Школі пологів»,  одна пара висловила особливо позитивну думку про методи. Чоловікові поставили провокаційне питання: "А як же спонтанність"? Відповідь була такою: "Не відчуваю занепокоєння про збереження спонтанності. Може це і здається дивним (мене це самого дивує), але мій ритм бажань і потреб так пов'язаний з ритмом моєї дружини, що ми почуваємо себе вільними. Отже, це наш  спільний  ритм. Цей метод природний, екологічний, не вимагає затрат. Я  б ніколи не погодився , щоб моя дружина труїлася пігулками або іншими хімікатами для відкладення вагітності. Крім того, що це за любов, приправлена  таким чином? Підкреслюю, що я не керуюся ніякою ідеологією або вірою, просто я так відчуваю!.

Дотримання правил конкретного наукового методу дає можливість подружній парі зберегти інтимність і відкритість життя, що робить можливим планувати зачаття в термін, визначений подружжям як найбільш сприятливий для цього.
Екологічність - це норма взаємодії людини і природи, це побудова культури без підрізування коренів існування, це гуманізм нашого часу.

 

Засвоїти МРП  набагато простіше, ніж навчитися  керувати автомобілем!

znakw

Вас чекає цікава подорож у світ власної плідності !


Анекдоти

- Скільки Вам років?
- 18 ...
-  ??? Три роки тому Ви теж казали, що вам 18 ...?
-Так, бо я не належу до тих людей, які сьогодні кажуть одне, а завтра інше!

***

Сьогодні вранці доки фарбувалася, п'ять разів непритомніла  від своєї краси...

***

Коли вже навчаться проводити світло в жіночі сумки?? Дуже потрібно!!!

 

Ще

Опитування

Яким методом природного планування сім'ї Ви користуєтеся?
 

Пошук